O NAS

Ośrodek Szkolenia Agencja Ochrony COMMANDO jest firmą specjalizującą się w prowadzeniu działań ochronnych oraz w doradztwie i szkoleniu w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa osób i podmiotów gospodarczych. Od lat zajmujemy się pomocą klientom instytucjonalnym i osobom prywatnym w podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa.

Prowadzimy profesjonalną ochronę obiektów prywatnych i instytucjonalnych oraz zapewniamy kompleksową ochronę osobistą. Działamy na podstawie koncesji nr L-0307/01.

W ramach Ośrodka Szkolenia Cmmando będącego Niepubliczną Placówką Oświatową wpisanego do rejestru niepublicznych placówek  oświatowych pod nr 727 K prowadzimy specjalistyczne kursy dla osób prywatnych i klientów instytucjonalnych.

Prowadzimy klub nurkowy DIVING CLUB COMMANDO-62.

Jesteśmy grupą profesjonalistów z ogromnym doświadczeniem. Nasz zespół tworzą specjaliści wywodzący się z jednostek specjalnych Wojska Polskiego: 62 Kompania Specjalna, GROM oraz wyspecjalizowanych jednostek Policji zajmujących się zwalczaniem przestępczości zorganizowanej. Rekrutujemy ludzi z doświadczeniem bojowym, osoby biorące udział w konfliktach zbrojnych na świecie. Nasi instruktorzy brali udział w licznych szkoleniach specjalnych, są doskonale przygotowanymi pracownikami dydaktycznymi posiadającymi dużą wiedzę merytoryczną, doświadczenie i praktykę.

Gwarantujemy jakość, skuteczność, poufność i profesjonalizm. Mamy nadzieję że nasz oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem. Z przyjemnością zaprezentujemy pełny zakres naszych możliwości podczas spotkania.